HAKKIMIZDA

Sektöre başladığımız 1999 yılından bu yana, "Kaliteli bir hizmet anlayışı ve gıda güvenliğini sağlamak" ilkesi daima yol göstericimiz olmuştur. Kaliteli hammadde alımı, hijyenik tesisler/hijyenik üretim ve kaliteli servis gibi diğer ilkelerimizi de ardı ardına ekledik, ilk günden itibaren, bu ilkelerimizden asla taviz vermedik.

Hedefimiz; çalışanlarının eğitimlerine gelişimlerine özen göstererek onların yetkinliklerini arttırmak, ekip ve sahiplenme bilinci geliştirmek, müşteri beklentilerini çok iyi analiz ederek dostane ilişkilerle memnuniyet seviyesini en üst noktalara taşımaktır. Sağlık ve Hijyen konusundaki farklılığı işletmenin sahip olduğu belgeler ortaya koymaktadır. Bu anlamda LAÇO YEMEK, ISO 9001, ISO 22000, Gıda Üretim Sertifikası, Gıda Sicil Sertifikası, TSE, ISO 18001, ISO 14001 gibi gıda sektöründe gerekli sistemlerin oluşmasını sağlayan tüm belgelere sahip bir kuruluştur. Üretimimizde kullanılan tüm hammaddeler A kalite grubundan seçilerek depolarımıza alınmaktadır, işlerliği gıda mühendislerimizce periyodik olarak kontrol edilen sağlıklı ve hijyenik depolarımızda ideal şartlarda depolanmaktadır. Kalitemizi artırmak adına müşterilerimizden gelen talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendiriyor ve üretimimize bu şekilde yön veriyoruz.

Bizim için önemli olan şuanki durumumuz değil ilerisi için düşlediklerimiz. Bunun için, her gün gelişiyoruz, araştırıyoruz, üretiyoruz; bu işi keyifle yapıyor, keyfimize sizi de davet ediyoruz.

TOP